
Alle fotos (8)
Camping La LlosaCat.3
Fantastisk
Se 38 anmeldelser
Camping La Llosa er en campingplads i Cambrils, Tarragona, beliggende ved havet. Denne campingplads har pladser der er afmærkede, med skygge og pladser med en smule skygge.Camping La Llosa ligger tæt ved en sandstrand. Det er muligt at leje mobil homes og bungalows/hytter. Campingpladset har en legeplads og et sportsområde.
Campingpladser i området
Årligt inspiceret af ACSI
Denne campingplads er blevet grundigt inspiceret af vores ACSI-team for at sikre kvalitet og sikkerhed for alle gæster. Vores inspektører besøger den hvert år for at kontrollere faciliteter, renlighed og servicestandarder.

Inspektør
Hr. L.J.C. Thiele
This inspector visits Camping La Llosa every year and inspects the campsite based on more than 200 facilities and other points. The inspector is an employee of ACSI and not affiliated with the campsite.
Generel information
Åbningsdatoer
Åben fra 01 januar til og med 31 december
Åben nu
Område
4.5 ha
Højde
5 m
Turistpladser
266 (40–75 m²)
Permanente helårspladser
80
Autocamperpladser
12
Udlejningsboliger
132
Vejledende pris 1
€ 77,00
Vejledende pris 2
€ 96,50
Velegnet til gæster med handicap
Ja
Naturistcampingplads
Nej
Anmeldelser (38)
Fantastisk
Score fra 38 anmeldelser.
Bad og toilet
8,5
Personale
8,4
Pris/kvalitetsforhold
8,3
Børnevenlighed
8,4
Underholdning
7,6
Sportsfaciliteter
7,4
Swimmingpool
8,4
Mad og drikke
7,6
Omgivelser
8,5
Ingen anmeldelser fundet for de valgte filtre.