
Alle fotos (5)
Parque de Campismo do Paço
Gennemsnitlig
Se 5 anmeldelser
Parque de Campismo do Paço er en campingplads i Vila Praia de Âncora, Viana do Castelo, beliggende i et skovområde og ved en flod/å. Denne campingplads har pladser med skygge, uden skygge og pladser med en smule skygge.Parque de Campismo do Paço ligger tæt ved en sandstrand. Det er muligt at leje lejligheder.
Campingpladser i området
Årligt inspiceret af ACSI
Denne campingplads er blevet grundigt inspiceret af vores ACSI-team for at sikre kvalitet og sikkerhed for alle gæster. Vores inspektører besøger den hvert år for at kontrollere faciliteter, renlighed og servicestandarder.

Inspektør
J.J. Ende
This inspector visits Parque de Campismo do Paço every year and inspects the campsite based on more than 200 facilities and other points. The inspector is an employee of ACSI and not affiliated with the campsite.
Generel information
Anmeldelser (5)
Gennemsnitlig
Score fra 5 anmeldelser.
Bad og toilet
7,8
Personale
8,0
Pris/kvalitetsforhold
8,2
Børnevenlighed
7,3
Sportsfaciliteter
6,3
Mad og drikke
6,9
Omgivelser
8,3
Ingen anmeldelser fundet for de valgte filtre.